פרסום בגוגל לרופאים

פרסום בגוגל לרופאים - עד כמה זה חשוב

לרופאים תמיד יש הרבה עיסוקים, וזו הסיבה שאתה בוודאי תוהה מדוע שיהיה להם אכפת מקידום אתרים?


האמת היא שאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הפכה לחלק בלתי נמנע בכל ענף – החל מעריכת דין ונדל”ן וכלה בבנייה. בהתאם לכך, רופאים המנהלים את המרפאה שלהם צריכים לפנות למטופלים הפוטנציאליים שלהם ולהראות להם מה יש להם להציע.

קידום בגוגל לרופאים מייצג רעיון מורכב למדי מכיוון שהוא כרוך במשאבים רבים, כלים בתשלום, והכי חשוב הרבה זמן שרופאים לא צריכים לבזבז. מומלץ לשכור שותף SEO מקצועי שיעשה עבורם את כל התהליך, ויאפשר לרופאים להתרכז בלבצע את תפקידם בעזרה לאנשים.

למה קידום לרופא כל כך משמעותי?

אורח החיים העמוס של החברה המודרנית היום השפיע רבות על הדרך שבה הציבור צורך את שירותיו. לדוגמה, פיתוח מכשירים ניידים עוזר לאנשים לעשות דברים תוך כדי תנועה.

לעתים קרובות אנו מחפשים את הפאבים, המסעדות הטובות ביותר ואפילו המרפאות הסובבות אותנו באמצעות Google או מנועי חיפוש אחרים מכיוון שזו אחת הדרכים הקלות ביותר למצוא את המידע הדרוש. אם המרפאה שלך עדיין לא ביססה את נוכחותה המקוונת, אין לה שום סיכוי להימצא באינטרנט, וחבל.

כאשר למרפאה שלך יש אתר מאורגן היטב, יש לפניה מגוון רחב של הזדמנויות – יותר מטופלים והחזר ROI גבוה יותר, הם רק חלק קטן מהיתרונות האפשריים.

מה כולל קידום בגוגל לרופאים?

קידום בגוגל בעצם מתייחס לקידום האתר של הרופא בדירוג תוצאות החיפוש. קידום בגוגל כולל שני ענפים, האחד הוא קידום בתשלום והשני הוא קידום אורגני. 

קידום בתשלום משמעותו שתמורת תשלום אתה יכול למקם את האתר שלך גבוה בתוצאות החיפוש של מילה או ביטוי לפי בחירתך. האתר שלך יופיע בתחילת או סוף עמוד תוצאות החיפוש ויסומן כמודעה.

קידום אורגני, או בשם אחר קידום טבעי, הוא קידום האתר שלך במעלה תוצאות החיפוש על ידי אופטימיזציה שלו. בין אם זה על ידי שינוי מבנה האתר והתוכן או על ידי שיפור האבטחה והמהירות כדי שגוגל תדרג את האתר גבוה יותר.

כיצד תוכלו לבצע קידום בגוגל למרכז רפואי?

רוב מעצבי האתרים מתרכזים רק באסתטיקה ובעיצוב של האתר ולא נוהגים להתחשב גם בקידום אתרים. אבל כשאתה בוחר מעצב אתרים חשוב לבחור מישהו שמבין בקידום אתרים ויודע איך לעצב את אתר בצורה אופטימלית עבור קידום בגוגל.

על מנת לבצע קידום בגוגל למרכז רפואי וודא שהאתר כולל 3 אלמנטים מרכזיים: מבנה אתר אופטימלי, תוכן איכותי ורשת קישורים.

יש עוד הרבה דברים נוספים שיכולים לעזור לך לקדם את האתר כמו להעלות את מהירות פעילות האתר, לדאוג לאבטחה טובה, להתאים את האתר למובייל ועוד. כל אלו הם קריטריונים שגוגל מתחשבת בהם בעת דירוג האתר שלך ויכולים להשפיע לטובה או לרעה על מיקום האתר שלך.

למה כן צריך פרסום בגוגל למרכז רפואי?

ייתכן שאתה שואל את עצמך, אם קידום אורגני מאפשר לי לקדם את האתר שלי ללא תשלום למה להשקיע בפרסום בגוגל בתשלום?

התשובה היא שלפרסום בגוגל יש יתרונות משלו. פרסום בגוגל למרכז רפואי יכול להוות נקודת התחלה טובה עבור קידום האתר שלך, במיוחד במקרים בהם המרכז הרפואי זקוק לתוצאות מהירות ולעלייה מהירה במספר המטופלים.

פרסום בגוגל למרכז רפואי יכול לעזור לך להצליח לגשת לקהל היעד האולטימטיבי שלך על ידי בחירת מילות מפתח מתאימות ללא עבודה על האתר שלך.

פרסום בגוגל לקליניקות vs קידום בגוגל לקליניקות

קידום בגוגל לקליניקות יכול להיות משימה די קשה והרבה פעמים קשה לבחור את אסטרטגיית השיווק הנכונה עבור האתר שלך.

פרסום בגוגל לקליניקות, שזהו בעצם קידום בתשלום, מאפשר לכם לקדם את האתר שלכם ללא הרבה מאמץ ולקבל תוצאות מיידיות. עדיין חשוב להבין שקידום בתשלום בגוגל יכול להיות מורכב ולכן חשוב להשקיע בו מחשבה או להיעזר באנשי מקצוע שידעו ליצור עבורך את המודעה המשתלמת ביותר.

קידום בגוגל לקליניקות מסתמך על קידום אורגני וכאן יש צורך להשקיע יותר בתכנון האתר, בתוכן ובפעילות שלו. התוצאות הן לא מיידיות אבל הן לרוב לטווח ארוך יותר מאשר קידום בתשלום.

לסיכום, לרוב אין רק אסטרטגיה אחת שמתאימה לאתר מסוים. יש מצבים בהם יש צורך בתוצאות מיידיות ולכן פרסום בגוגל מתאים יותר מאשר עובדה על קידום אורגני, אך אין זה אומר שאפשר להתעלם מקידום אורגני לחלוטין. לרוב ההמלצה היא להיעזר בשני הדרכים ולשלב אותם יחד כדי להגיע לשיעור המרות גבוה.

פרסום בגוגל לרופא זאת דרך שיווק משתלמת

קבלת מטופלים חדשים היא המטרה של כל העוסקים ברפואה, החדשים והוותיקים בתחום. אך יתכן שתצטרך להוציא כסף רב על פרסום המרפאה שלך כדי להצליח בכך. קידום ופרסום האתר שלך בגוגל מאפשר לך להפחית בצורה דרסטית את תקציב השיווק הכולל. הסיבה לכך היא ששיווק דיגיטלי הוא חסכוני בהשוואה לשיטות שיווק מסורתיות. קידום אתרים הוא השיטה היעילה ביותר לעומת כל שיטות השיווק הדיגיטליות האחרות.
שירותי SEO עבור המרפאה שלך מאפשרים לך למשוך מטופלים ממוקדים מאוד למרפאה שלך בעלות נמוכה יותר. 

לפני כל בחירה בשירות כזה או אחר מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום ולבחור את החבילה המתאימה לכם ביותר.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף!
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלחו בווצאפ
MedAds Medical Performance
MedAds Medical Performance

מגדילים את המחזור למרפאות בכ-30%
תוך 6 חודשים או פחות.

רוצה להתייעץ?

רוצה לקבל פרטים כיצד אנו יכולים להגדיל את כמות המטופלים במרפאה שלך?

מלא/י את הפרטים: