קידום אורגני בתחום האסתטיקה

למה חשוב אורגני בתחום האסתטיקה חשוב כלכך?

קשה לדמיין ששירותים רפואיים דורשים קמפיין שיווקי מקיף. כל אחד זקוק לרופא בשלב זה או אחר. עם זאת, מרפאות אסתטיקה מתמודדות עם מצב שונה. מאגר לקוחות קטן יותר ושירותים ספציפיים יותר פירושו שלמרפאות אסתטיקה יש שוק הרבה יותר תחרותי.

עבור קידום מרפאות אסתטיקה והשגת לקוחות חדשים יש צורך באסטרטגית שיווק דיגיטלית מגובשת כדי שהמרפאה שלך תצליח להבדיל את עצמה ממתחרותיה. יש צורך להתמקד בגישה שיווקית משולבת עבור מרפאות אסתטיקה. ניתן להשיג זאת דרך שילוב עמוד השדרה של שיווק דיגיטלי – אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) יחד עם שיווק במדיה חברתית.

קידום אורגני בתחום האתטיקה כולל: הטמעת אסטרטגיה טובה לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

SEO מתייחס לעיצוב אתר האינטרנט שלך כך שיהיה ידידותי ביותר למנועי חיפוש. בעזרת טכניקות קידום אתרים נכונות תוכל להגדיל את התעבורה האיכותית לאתר שלך באמצעות תוצאות מנוע חיפוש אורגניות.

עצם השירותים המוצעים במרפאות אסתטיות מדגישים את חשיבות קידום אתרים. מרבית המרפאות האסתטיות מספקות שירותים דומים. במקום לטבוע באפלולית העמודים האחוריים של גוגל, לקוחות פוטנציאליים יאתרו את האתר שלך ברגע שהם מתחילים לגלול בתוצאות החיפוש. במקום לשלם עבור מיקום גבוה בדפי תוצאות חיפוש, קידום אורגני למיקומים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש שווה למעשה לפרסום בחינם.

זה חיוני כדי להתבלט משאר המרפאות, לייצר לידים נוספים ולהגדיל את ההמרות. מי שמחפש שירותים ספציפיים למרפאת אסתטיקה כבר מעוניין או זקוק לשירותים אלה. היותך בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל הופך את זה להרבה יותר קל ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים.

השתמש בשיווק במדיה חברתית לצורך בידול המותג

שילוב SEO עם שיווק במדיה חברתית הופך לתערובת חזקה ועוצמתית. נכון לעכשיו, כולנו מודעים לתופעת המדיה החברתית והשפעתה על מערכת היחסים בין עסקים לצרכנים, תוך גישור על הפער בין חברות לצרכנים.

שיווק במדיה חברתית ושירותים רפואיים יכולים להיראות כשני עולמות שונים. אחרי הכל, נדיר למצוא מישהו שמחפש שירותי אסתטיקה בפייסבוק, אינסטגרם או לינקדאין. עם זאת, שיווק במדיה חברתית מתמקד בהיבט חשוב של שיווק: בידול המותג.

מרבית הרופאים בתחום האסתטיקה יציעו שירותים דומים, והבחנה ללא מחירים יכולה להיות משימה קשה. זה המקום בו שיווק במדיה חברתית בא לידי ביטוי.

קידום רופאים בתחום האסתטיקה בעזרת נוכחות טובה בפלטפורמות המדיה החברתית יכול להיות ההבדל בינך לבין המתחרים שלך. מאמצי שיווק דיגיטלי קוהרנטיים בכל פלטפורמות המדיה החברתית יכולים לבנות מותג וזהות מובחנת ולקרב אתכם ללקוחות פוטנציאליים.

קידום אסתטיקה יכול להיות מאוד מאתגר מכיוון שהשוק מלא במרפאות ורופאים. אתה יכול לשכור סוכנות לשיווק דיגיטלי או להקים צוות פנים-ייעודי. אנו נעזור לך ליצור אסטרטגית שיווק נכונה עבורך במדיה החברתית על יד העלאת תוכן איכותי מהאתר שלך לדף המדיה החברתית שלך או תכנון לוח זמנים למגוון פוסטים. פוסטים יכולים להיות על שירותים חדשים או פופולריים, המלצות של לקוחות קודמים או אפילו על משהו גלוי ומצחיק, על מנת לבנות זהות מסבירת פנים וידידותית.

שיווק בדוא”ל ואוטומציה של שיווק בדוא”ל

אם אתה רק מתחיל את העסק שלך, שיווק באמצעות דואר אלקטרוני הוא מספיק בכדי למלא כנדרש את מאמצי השיווק שלך. עם זאת, אם יש לך תוכניות ורצון לצמוח, עליך לתכנן אסטרטגיה לטווח ארוך תוך שימוש באוטומציה לשיווק בדוא”ל. זו אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להמיר לקוחות פוטנציאליים ללקוחות לטווח הארוך.

פרסום באינטרנט

אינך יכול ליצור לידים חדשים עבור מרפאת האסתטיקה שלך באמצעות SEO וחיפוש אורגני בלבד. גוגל, פייסבוק וחברות רבות אחרות מרוויחות מיליארדי דולרים בעיקר באמצעות מוצרי הפרסום המקוונים שלהם. מיטוב האתר שלך לחיפוש אורגני הוא חיוני, אך אין להשתמש בו כדי להחליף פרסום בתשלום.

גישה משולבת בשיווק דיגיטלי היא חשובה ומכרעת לעסקים בשווקים רוויים. קידום אתרים מסייע לכם לייצר לידים רבים יותר על ידי מתן חשיפה אורגנית ללקוחות פוטנציאליים. שילוב אלו עם אסטרטגיה שיווקית במדיה חברתית תאפשר למרפאות אסתטיקה להגדיל את המכירות.

מתלבט כיצד לפעול – פנה אלינו

שיווק למרפאות אסתטיקה מצריך רמות גבוהות של יכולות דיגיטליות. מטופלים המעוניינים באסתטיקה רפואית יתחילו למצוא את הרופא המתאים ברשת ב-90% מהמקרים. אנשים מחפשים בעיקר להקל על מצבם הרפואי או רוצים להיראות טוב יותר. מכיוון שאתה רוצה שהלקוחות הפוטנציאלים הללו יחזרו לשירותייך, השקעה באתר הנראה טוב חזותית, לא מספיקה על מנת להשיג את מטרתך. אם לא תשקיע באסטרטגיה לטווח ארוך, התקציב והמאמצים להשגת לקוחות יתבזבזו.

תחום האסתטיקה צומח מזה כמה שנים כאשר יותר ויותר אנשים מוציאים כסף על טיפול ושיפור בריאותם והמראה שלהם. לכן, קבלת החלטות ספציפיות לביצוע פעולות עשויות להביא לתוצאות לטווח הקצר, אך בוודאי שלא יהיו יעילות להגדלת בסיס המטופלים ולשמירה על החזר ROI חיובי לאורך זמן.

הישרדות המרפאה תלויה בידיעה כיצד למשוך לקוחות ולשמר אותם עבור המרפאה. לשם כך יש צורך להגדיר אסטרטגיה לטווח קצר, בינוני ובעיקר לטווח ארוך. אם אתה מתלבט כיצד להתחיל לפעול פנה אלינו לייעוץ ונוכל לעזור לך לתכנן אסטרטגיה מתאימה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף!
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלחו בווצאפ
MedAds Medical Performance
MedAds Medical Performance

מגדילים את המחזור למרפאות בכ-30%
תוך 6 חודשים או פחות.

רוצה להתייעץ?

רוצה לקבל פרטים כיצד אנו יכולים להגדיל את כמות המטופלים במרפאה שלך?

מלא/י את הפרטים: