מי אנחנו

מומחים בשיווק ומכירות

MedAds הנה חברת שיווק ומכירות בתחום הרפואה, אשר המושג “ביצועים” הינו ערך עליון עבורה.
כל פעולה שיווקית, המותאמת באופן אישי עבורכם, חייבת להיות מדידה – כזאת שמאפשרת לנו לחבר בין הפעולות השיווקיות שאנו עושים לעסקאות בפועל.

החברה מנהלת שיווק ומכירות עבור רופאים פרטיים, קליניקות קטנות וגדולות כאחד ועובדת עם מגוון תחומי הרפואה.
MedAds מורכבת ממנהלי קמפיינים מקצועיים, אנשי קידום אורגני מהשורה הראשונה ובנוסף מוקד מכירות טלפוני פנימי עם אנשי מכירות בעלי ניסיון רב אשר חוזרים לפניות שאנו מייצרים ומתאמים פגישות ביומן של הרופא/המרפאה.
בזכות העובדה שהכול נעשה תחת קורת גג אחת, אנו יודעים לבצע אופטימיזציה לקמפיינים על בסיס עסקאות שהתבצעו בפועל. כל אלו מובילים לאופטימיזציה ברמה הגבוהה ביותר אשר מספקת ללקוחות שלנו את התוצאות הטובות ביותר.

בשנת 2017, כאשר היינו מייצרים מאות פניות חדשות בחודש ללקוחות שלנו, זיהינו שקיימת בעיה אמיתית. הלקוחות שלנו לא מצליחים לטפל בצורה יעילה בכמות הפניות – דבר הגורם לאיבוד פניות, בזבוז משאבים, והקטנת ה-ROI (החזר ההשקעה) בצורה משמעותית.

הבנו שאף חברת דיגיטל לא מעוניינת לקחת אחריות על הטיפול בפניות, ולכן החלטנו להקים מחלקת מכירות פנימית שתחזור לפניות של כלל הלקוחות שלנו בכדי לייצר מערך שיווק אפקטיבי ומלא.

במהרה גייסנו אנשי מכירות מהשורה הראשונה עם ניסיון בתחום המכירות הטלפוניות, אשר עברו הסבה לעולם הרפואה והתוצאות היו מדהימות – הצלחנו באמצעות מוקד המכירות להגדיל בצורה משמעותית את היקפי ההכנסות למרפאות ולהגדיל את החזר ההשקעה.
בנוסף, כאשר כל הטיפול בלקוח נעשה תחת קורת גג אחת, אנחנו מצליחים לייצר תוצאות מהירות כבר בחודש הראשון.

השירותים שלנו

מעוניין להגדיל את כמות המטופלים במרפאה?

רוצה להתייעץ?

רוצה לקבל פרטים כיצד אנו יכולים להגדיל את כמות המטופלים במרפאה שלך?

מלא/י את הפרטים: